Internet Explorer için netmahal Kaldırma

Internet Explorer için www.netmahal.com Kaldırma, Bilgisayarınızda www.netmahal.com'u kaldıemak için şu yolları izlemelisiniz...

Internet Explorer için netmahal Kaldırma
 • Kategori: Teknoloji
 • Eklenme:
 • Okunma: 1704
 • Yorum :0
 • Internet Explorer için www.netmahal.com Kaldırma:

  1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Internet Explorer kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.

  2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altında kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor.

  3- Hedef bölümünde "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" http://netmahal.com şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle iexplore.exe'den sonraki bölümü silmelisiniz.

  4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz.

  Netmahal.com'i başarıyla kaldırdınız.

  Internet Explorer için Varsayılan Arama Motoru Ayarları:

  1- Öncelikle internet tarayıcımız Internet Explorer'ı açıyoruz ve ekranın sağ üstünde bulunan dişli ikonuna tıklayarak sonra eklentileri yönet seçeneğine tıklıyoruz.

  2- Yeni açılan pencereden, arama sağlayıcılarını yönet butonuna tıkladıktan sonra Bing seçeneğinin üzerine gelerek varsayılan olarak ayarla butonuna tıklıyoruz.

  3- Son olarak açık pencereleri kapatabiliriz. Böylelikle Internet Explorer için varsayılan arama motorumuzu Bing olarak ayarlamış olduk.


  Not: Eğer bilgisayarınızın anasayfası yukarıdaki işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirdikten sonra ''bütün tarayıcılarınızı (Chrome, Internet Explorer, vb.) kapatarak'' uygulamamımızı çalıştırınız, bu şekilde anasayfanızı ve arama motorunuzu varsayılan olarak ayarlayıp Netmahal.com'u kesin olarak kaldırabilirsiniz. Eğer hala başarılı bir şekilde Netmahal.com'u kaldıramadıysanız, bug yada benzeri bir sorun olması ihtimaline karşın lütfen bizimle support@netmahal.com e-posta adresimiz yada `netmahal` skype adresimiz uzerinden iletişime geçiniz. Olası bug problemlerine karşın kaldırma işlemi kullanıcıdan kullanıcıya farklılık arz edebilir, bu yüzden ilgili sayfamız üzerindeki tüm yöntemleri sırasıyla denemenizi, kaldırma sorununun devamı halinde 3. şahıs site ve forumlar üzerinden bilinçsiz olarak yapılan kaldırma çözümlerini dikkate almadan direkt olarak bizimle kontağa geçmenizi tavsiye eder, aksi halde 3.şahıs site ve forumlar tarafından verilen çözümler nedeniyle bilgisayarlarınızda oluşabilecek kalıcı zararlardan sorum olmadığımızı belirtmek isteriz. Homepage Remover'ı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz, tarayıcılarınız üzerinde bulunabilecek olası çerez (cookie) geçmişi nedeniyle en son yayına aldığımız Kaldırma Aracını indirdiğinizden emin olmak için sayfayı F5 ile yeniledikten sonra indirme işlemini yapınız ve indirme sonrasında Kaldırma Yazılımını kullanırken tüm tarayıcılarınızın kapalı olduğundan emin olunuz. 

  Kaynak : http://www.netmahal.com/uninstall.htm


  Bilişim Teknolojileri (IT) Uzmanı

  Hasan İLK

  hasanilk@isabethaber.com


  Anahtar kelimeler :

  Yorumlar
  Ad Soyad: E-Posta: Web Sitesi:
  Yorumunuz:  
  Doğrulayınız: Üç + 5 = A value is required.The values don't match.   Html Kodlarına izin verilmez
    IP:54.81.122.22

   
  Bu habere yorum yapılmamış.
  İlk Yorumu Sen Yap !